Αποτελέσματα του 13ου Αγώνα Δρόμου στα Χνάρια του Αποστόλου Παύλου

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ

                                                                                                                     Κόρινθος 04-07-2011

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

«13ος Αγώνας Δρόμου Στα χνάρια του Αποστόλου Παύλου»


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ


Σ.Κ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΑΛΑΧ ΣΑΤΜΠΙ 39΄06΄΄
2 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΝΤΑΛΛΑ 42΄00΄΄
3 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 42΄12΄΄
4 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 44΄06΄΄
5 ΚΟΤΣΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 45΄03΄΄
6 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 45΄10΄΄
7 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45΄44΄΄
8 ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 46΄15΄΄
9 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 47΄25΄΄
10 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 47΄38΄΄
11 ΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 48΄20΄΄
12 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 48΄45΄΄
13 ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49΄20΄΄
14 ΜΙΛΛΕΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50΄05΄΄
15 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50΄07΄΄
16 ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50΄09΄΄
17 ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 50΄52΄΄
18 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 51΄00΄΄
19 ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 51΄10΄΄
20 ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 51΄23΄΄
21 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 51΄32΄΄
22 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 51΄48΄΄
23 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51΄59΄΄
24 ΝΤΕΝΤΕΪ ΜΑΡΓΚΙΛ 52΄39΄΄
25 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 52΄50΄΄
26 ΚΑΠΑΤΣΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 52΄55΄΄
27 ΒΟΓΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 52΄58΄΄
28 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 53΄45΄΄
29 ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 54΄20΄΄
30 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 54΄28΄΄
31 ΧΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 54΄28΄΄
32 ΛΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 54΄38΄΄
33 ΖΑΜΖΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 55΄10΄΄
34 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 55΄16΄΄
35 ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 55΄23΄΄
36 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 55΄26΄΄
37 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 55΄28΄΄
38 ΣΤΡΟΦΙΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 55΄30΄΄
39 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ 55΄50΄΄
40 ΜΕΞΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 55΄52΄΄
41 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 55΄58΄΄
42 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 56΄08΄΄
43 ΜΑΝΙΦΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 56΄15΄΄
45 ΣΤΡΟΦΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56΄26΄΄
46 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56΄30΄΄
47 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 56΄36΄΄
48 ΣΕΡΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 56΄40΄΄
49 ΛΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56΄42΄΄
50 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 56΄45΄΄
51 ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 56΄50΄΄
52 ΧΡΥΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 56΄58΄΄
53 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 57΄01΄΄
54 ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΧΑΜΟ 57΄10΄΄
55 ΝΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 57΄30΄΄
56 ΒΕΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 57΄46΄΄
57 ΚΟΥΡΚΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 57΄56΄΄
58 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 57΄58΄΄
59 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 58΄15΄΄
60 ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 58΄26΄΄
61 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 58΄35΄΄
62 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 58΄40΄΄
63 ΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 59΄15΄΄
64 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 59΄45΄΄
65 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1΄00΄00΄΄
66 ΜΟΥΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1΄00΄15΄΄
67 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1΄00΄35΄΄
68 ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1΄00΄38΄΄
69 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1΄00΄40΄΄
70 ΛΙΓΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1΄00΄42΄΄
71 ΝΤΡΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1΄00΄42΄΄
72 ΠΟΥΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1΄01΄00΄΄
73 ΠΙΠΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 1΄01΄45΄΄
74 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1΄01΄50΄΄
75 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1΄01΄50΄΄
76 ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1΄01΄50΄΄
77 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1΄02΄10΄΄
78 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1΄02΄20΄΄
79 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1΄02΄20΄΄
80 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1΄02΄20΄΄

81 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1΄02΄32΄΄
82 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1΄02΄38΄΄
83 ΔΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1΄02΄45΄΄
84 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1΄02΄52΄΄
85 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1΄02΄58΄΄
86 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1΄03΄00΄΄
87 ΚΟΛΟΠΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1΄03΄20΄΄
88 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1΄03΄30΄΄
89 ΚΟΛΟΚΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1΄03΄45΄΄
90 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1΄03΄56΄΄
91 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1΄04΄20΄΄
92 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1΄04΄40΄΄

 

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 
Σ.Κ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 56΄10΄΄
2 ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1΄00΄28΄΄
3 ΡΑΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1΄02΄11΄΄
4 ΒΕΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 1΄05΄00΄΄
5 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ 1΄05΄47΄΄
6 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1΄10΄18΄΄
7 ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1΄18΄49΄΄
8 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1΄23΄11΄΄
9 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1΄31΄00΄΄
10 ΡΑΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 1΄31΄32΄΄
11 ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1΄50΄00΄΄

 

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

Σ.Κ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΣΑΛΑΧ ΣΑΤΜΠΙ 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΑ 36 ΣΥΛΛ.ΜΑΡΑΘ.ΑΡΓΟΛ
3 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 42 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔ.
 

 
ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Σ.Κ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
2 ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 23 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
3 ΡΑΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ

ΚΑΤ.ΗΛΙΚ. Σ.Κ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΛΙΚ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
30-39 1 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
40-49 1 ΚΟΤΣΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 41 ΦΕΙΔΙΠ.ΑΧΑΪΑΣ
50-59 1 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 50 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ
60 & άνω 1 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 61 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ
 

ΚΑΤ.ΗΛΙΚ. Σ.Κ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΛΙΚ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
30-39 1 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
40-49 1 ΒΕΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 48 ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ
50-59 1 – – – –
60 & άνω 1 – – – –

ΚΑΤ.ΗΛΙΚ. Σ.Κ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΛΙΚ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
30-39 1 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
40-49 1 ΒΕΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 48 ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ
50-59 1 – – – –
60 & άνω 1 – – – –

 

Leave a Comment